Referencie


”Rád športujem, hrám najmä ľadový hokej a futbal. Po zranení adduktora mi kamarát odporučil Hellas Fyzio.

Bol som milo prekvapený vedomosťami a profesionalitou, už po jednom sedení ma naučili cvičiť adduktor a aj bolestivé bedro.
Po týždni plánovaných cvičení som bol schopný korčuľovať a behať bez bolesti. Rozhodne odporúčam!!" 

Michal E."Návštevu u fyzioterapeuta som veľmi dlho odkladala, avšak začiatkom roku 2023 ma moje problémy s platničkou k tomu prinútili. Nebolo už dňa bez bolesti. K pánovi Slukovi som sa dostala náhodou, bol to najbližší fyzioterapeut v mojom okolí, nemohla som si však vybrať lepšie. Už po prvej návšteve a prvom cvičení som pocítila úľavu. Pán Sluka ma naučil základné úľavové cviky, na ktoré sa vždy môžem spoľahnúť. Naučil ma tiež ako správne sedieť, či stáť. Všetko vysvetľuje veľmi zrozumiteľne, ochotne odpovedá na všetky moje otázky. Pri sedení mi venuje maximálnu pozornosť a čas strávení v Helasfyzio je naozaj čas investovaný do mňa a môjho zdravia. Veľmi pekne ďakujem za individuálny, ľudský a zároveň veľmi profesionálny prístup." 

Lenka K."Na letnej dovolenke som si pri páde zlomila jabĺčko v kolene a to hneď na niekoľko kúskov. Ihneď ma v zahraničí zoperovali a jabĺčko spevnili drôtikmi. Po operácii mi začali rýchlo ochabovať svaly a nevedela som, čo mám robiť. Oslovila som preto pána fyzioterapeuta Sluku. Naučil ma ako mám správne používať barle a učil ma aj cviky, ktoré mi veľmi pomohli. 

Vďaka pánovi Slukovi som koleno úplne rozhýbala a vrátila sa do plnej pracovnej záťaže, nakoľko v práci prevažne stojím a chodím. Oceňujem najmä jeho individuálny a trpezlivý prístup."

Zuzana H."Pri páde z kolobežky som utrpela zlomeniny oboch nôh. Nohy museli byť operované a kosti pospájané železami. Po prepustení z traumatológie som čakala 3 týždne hospitalizáciu na lôžkové rehabilitačné oddelenie. Bola som doma a takmer bezvládna. Keďže sa mi nechcelo 3 týždne bezvládne ležať a čakať na nemocnicu, obrátila som sa na pána Mgr. Michala Sluku.

Dohovorili sme sa a začali rehabilitáciu u mňa doma. Doslova ma tento pán postavil na nohy a naučil ma chodiť. Vďaka jeho cvikom a povzbudivému prístupu som bola deň odo dňa nezávislejšia od pomoci druhých."

Mária Š."K pánovi fyzioterapeutovi som začala chodiť pre chronické ťažkosti s krčnou chrbticou a bolesťami chodidiel, ktoré mi spôsobovali deformácie palcov na nohách. Pravidelné terapeutické sedenia mi veľmi pomáhali. Minulý rok som spadla a zlomila si bedrový kĺb. V nemocnici ma urgentne zoperovali a vymenili mi kĺb za umelý. Nakoľko sa všetko odohrávalo za pandémie COVIDU-19, rozhodla som sa kontaktovať pána magistra opäť. Ochotne prišiel ku mne domov 5x. Za ten čas ma postavil na nohy a rozchodil ma. Následne som k nemu dochádzala do ambulancie na pokračujúcu rehabilitáciu. Nebyť pána Michala Sluku, neviem, ako by som si pomohla."

Jana J.”Ku Mgr. Michalovi Slukovi chodíme celá rodina s pohybovými problémami. Odporučila nám ho rodinná známa, ktorá bola, aj je veľmi spokojná. Navštevovala ho aj naša dcérka, ktorá je krasokorčuliarka a mala problémy s achillovou šľachou. Veľmi rýchlo sa jej stav zlepšil, za čo sme mu veľmi vďační. Pán Mgr. Sluka má výborný prístup k dospelým aj k deťom. Má veľkú trpezlivosť, empatiu a individuálny prístup ku každému pacientovi. Pri problémoch s pohybovým aparátom odporúčam jeho služby. “

Zoriana V."Som florbalista a som veľmi rád, že som si vybral práve Helasfyzio. Mal som zlomenú kľúčnu kosť a vďaka profesionálnemu a priateľskému prístupu pána fyzioterapeuta Sluku sa môžem vrátiť späť do sezóny oveľa rýchlejšie ako sa čakalo. Pán Mgr. Sluka mi všetko stručne vysvetlil, keď som mal nejaký problém stačilo zavolať a pekne mi vysvetlil čo robím zle. Keď som si presilil nejaké svaly, pouvoľňoval mi ich a mohol som ďalej cvičiť." 

Juraj Pe.


”Prvý krát som sa stal objektom odbornej starostlivosti Mgr. Michala Sluku pred niekoľkými rokmi, keď som v záhrade nevhodne manipuloval s kosačkou. Pozabudol som, že už nemám 30 ani 40. Seklo ma. K Michalovi Slukovi ma posunula manželka, ktorá sa už dlhšiu dobu zúčastňovala kolektívneho cvičenia. Pod jeho odborným vedením som nacvičil sadu liečebných cvikov, ktoré ma v kombinácii s masážou chrbtice relatívne rýchlo opäť "spojazdnili". Riešili sme aj môj druhý problém, ktorým je migréna. Opäť kombináciou masáže krčnej chrbtice a sady cvikov. Hoci to moju migrénu nemohlo vyliečiť, určite to pôsobilo a pôsobí ako úľava. Horší problém sa dostavil na jeseň 2019: začalo to mravčením v prstoch ľavej ruky. Mravčenie postupne zasiahlo celú ruku a rameno do tej miery, že ruka sa stávala bezvládnou. Toto už bolo vážne. Ale opäť sústava cvikov ma dostala z tejto nepríjemnej situácie, len to netrvalo niekoľko dní, ale mesiacov. Covidový rok, ktorý uzamkol plavárne, wellnesy a pod. prispel ku zhoršeniu mojich ortopedických problémov. Tak ma rozbolelo koleno, že som mal problém prejsť z obývačky do kuchyne. Navyše po roku sa mi vrátili problémy s ramenom v oveľa bolestivejšej forme. Opäť to bol Michal Sluka, ktorého terapia ma zachránila. Už to nikdy nebude ako keď sme mali tridsať, ale môžem žiť štandardným životom muža po šesťdesiatke. Michal rieši aj zdravotné problémy krajšej časti našej rodiny. Manželka a dcéry sa taktiež zverili do jeho odbornej starostlivosti a veľmi im to pomáha. Bez akejkoľvek nadsádzky môžem konštatovať, že Mgr. Michal Sluka pomáha zlepšovať kvalitu života celej našej rodiny.“

Juraj Po."V HelasFyzio je vysoko profesionálny prístup od prvého kontaktu. Pán Mgr. Sluka je špičkový odborník pre jemnú manuálnu terapiu (nie mäkké techniky!), vynikajúci diagnostik, certifikovaný špecialista pre McKenzie metódu a iné špecifické metodiky fyzioterapie a naozaj ich aj ovláda! Jeho prístup je nesmierne ľudský, je trpezlivý a zároveň vie človeka motivovať pre zmenu prístupu k sebe. Ja som sa 2 roky trápila s 3 vysunutými platničkami a hľadala rôzne cesty. Až cesta, ktorou ma sprevádza pán Mgr. Sluka je výnimočná a cítim zmeny na všetkých úrovniach. HelasFyzio je privátne zariadenie, kde si za tieto služby pacient platí, avšak ceny sú adekvátne jeho umu!
Ďakujem! Veľmi ste mi pomohli! "

Zuzana W.


”Vysoko profesionálny prístup. Hodnotím maximálne kladne. Vysvetlenie terapeutických cvikov je prehľadné a okamžite pochopiteľné. Výsledok bol zjavný už na druhý deň. Odporúčam každému kto má problémy nielen s držaním tela. “

Štefan V."Na prvej návšteve mi bolo všetko zrozumiteľne vysvetlené, dostal som cviky na doma ,zatiaľ som spokojný ☺️.Ďakujem."

Oliver A."Lekári mi pol roka nevedeli pomôcť. Tu som po druhom sedení pocítila neskutočnú úľavu. Môžem len doporučiť. "

Mira K.


”Ďakujem za profesionálny a odborný prístup. Nosila som dlahu na prste na ruke 2 mesiace. Chirurg si nebol istý či sa prst ešte rozhýbe. Pán Sluka však presne vie čo treba robiť a prst je už plne funkčný. Zo srdca ďakujem a odporúčam navštíviť Helas fyzio. Ďakujem aj dievčatám, ktoré ma vždy milo privítali a postarali sa o mňa. “

Zuzana H."Neverila som, že po pár týždňoch spoločného cvičenia dokážem opät chodiť ako pred tým a dokonca, že sa budem cítiť ešte viac fit ako pred tým. Lekári mi už chceli koleno operovať, nakoniec nebolo treba. Odporúčam každému, kto ma problémy s pohybovým aparátom a lekári už vidia ako posledné riešenie operáciu, aby prišli práve sem. Robia tu zázraky, samozrejme v prvom rade musíte chcieť vy sám, zatnúť sa a cvičiť každý deň, ale výsledok stojí za to. Ďakujem z celého srdca, že ste ma opäť postavili na nohy."

Barbora G.


"Trpela som na závraty a to tak, že som nemohla stáť, sedieť, ihneď mi bolo zle, mohla som iba ležať. Chodila som na infúzie, dostávala lieky, ale stav sa zhoršoval. po 5 týždňoch ležania doma som sa dostala k p. Slukovi a po týždni jeho terapie som mohla ísť do roboty. No pre mňa niečo neskutočné. Keby som sa k nemu dostala ihneď, mohla som si odpustiť 5 týždňové trápenie. Môžem iba odporučiť, je to naozaj odborník na svojom mieste." 

Ivana V.


"Za mňa TOP fyzioterapeutické zariadenie, ktoré odporúčam všetkými desiatimi. P. Sluka je veľký odborník, milý, trpezlivý a všetko pekne vysvetlí. Naučil ma správne pracovať s vlastným telom a ako aktívneho človeka ma usmernil ako predchádzať ďalším zdravotným problémom. Som ich klientkou už viac ako 5 rokov, a napriek zdravotným prekážkam a rôznym úrazom vďaka Helasfyzio môžem aktívne športovať ďalej."

Miroslava G.”Bez preháňania môžem povedať, že pán Sluka mi zachránil život. Aspoň, keď sa bavíme o tom, že mi vrátil kvalitu života, na ktorú som bola zvyknutá predtým, ako som sa v dôsledku poškodenia krčnej chrbtice takmer nemohla hýbať. Nemožnosť robiť bežné veci, denne obrovské bolesti, dlhodobo PN... a lekárska pomoc neúspešná. Už pri prvej návšteve Helasfyzio sa mi uľavilo tak, že som získala nádej do budúcna, že budem môcť opäť normálne fungovať. Toto sa naplnilo nad očakávania, síce sme sa nadreli (bez toho to nejde), ale ak sa ma niekto pýta, či poznám dobrého fyzioterapeuta, vždy a každému bez zaváhania odporúčam práve toto centrum! “

Jana C.