Referencie

"Na prvej návšteve mi bolo všetko zrozumiteľne vysvetlené, dostal som cviky na doma ,zatiaľ som spokojný ☺️.Ďakujem."

Oliver A.


"Lekári mi pol roka nevedeli pomôcť. Tu som po druhom sedení pocítila neskutočnú úľavu. Môžem len doporučiť. "

Mira K.

"Neverila som, že po pár týždňoch spoločného cvičenia dokážem opät chodiť ako pred tým a dokonca, že sa budem cítiť ešte viac fit ako pred tým. Lekári mi už chceli koleno operovať, nakoniec nebolo treba. Odporúčam každému, kto ma problémy s pohybovým aparátom a lekári už vidia ako posledné riešenie operáciu, aby prišli práve sem. Robia tu zázraky, samozrejme v prvom rade musíte chcieť vy sám, zatnúť sa a cvičiť každý deň, ale výsledok stojí za to. Ďakujem z celého srdca, že ste ma opäť postavili na nohy."

Barbora G.

"V HelasFyzio je vysoko profesionálny prístup od prvého kontaktu. Pán Mgr. Sluka je špičkový odborník pre jemnú manuálnu terapiu (nie mäkké techniky!), vynikajúci diagnostik, certifikovaný špecialista pre McKenzie metódu a iné špecifické metodiky fyzioterapie a naozaj ich aj ovláda! Jeho prístup je nesmierne ľudský, je trpezlivý a zároveň vie človeka motivovať pre zmenu prístupu k sebe. Ja som sa 2 roky trápila s 3 vysunutými platničkami a hľadala rôzne cesty. Až cesta, ktorou ma sprevádza pán Mgr. Sluka je výnimočná a cítim zmeny na všetkých úrovniach. HelasFyzio je privátne zariadenie, kde si za tieto služby pacient platí, avšak ceny sú adekvátne jeho umu!
Ďakujem! Veľmi ste mi pomohli! "

Zuzana W.

"Trpela som na závraty a to tak, že som nemohla stáť, sedieť, ihneď mi bolo zle, mohla som iba ležať. Chodila som na infúzie, dostávala lieky, ale stav sa zhoršoval. po 5 týždňoch ležania doma som sa dostala k p. Slukovi a po týždni jeho terapie som mohla ísť do roboty. No pre mňa niečo neskutočné. Keby som sa k nemu dostala ihneď, mohla som si odpustiť 5 týždňové trápenie. Môžem iba odporučiť, je to naozaj odborník na svojom mieste." 

Ivana V.

"Za mňa TOP fyzioterapeutické zariadenie, ktoré odporúčam všetkými desiatimi. P. Sluka je veľký odborník, milý, trpezlivý a všetko pekne vysvetlí. Naučil ma správne pracovať s vlastným telom a ako aktívneho človeka ma usmernil ako predchádzať ďalším zdravotným problémom. Som ich klientkou už viac ako 5 rokov, a napriek zdravotným prekážkam a rôznym úrazom vďaka Helasfyzio môžem aktívne športovať ďalej."

Miroslava G.


”Bez preháňania môžem povedať, že pán Sluka mi zachránil život. Aspoň, keď sa bavíme o tom, že mi vrátil kvalitu života, na ktorú som bola zvyknutá predtým, ako som sa v dôsledku poškodenia krčnej chrbtice takmer nemohla hýbať. Nemožnosť robiť bežné veci, denne obrovské bolesti, dlhodobo PN... a lekárska pomoc neúspešná. Už pri prvej návšteve Helasfyzio sa mi uľavilo tak, že som získala nádej do budúcna, že budem môcť opäť normálne fungovať. Toto sa naplnilo nad očakávania, síce sme sa nadreli (bez toho to nejde), ale ak sa ma niekto pýta, či poznám dobrého fyzioterapeuta, vždy a každému bez zaváhania odporúčam práve toto centrum! “

Jana C.