Knihy

Knihy, ktoré si môžete kúpiť u nás


Publikácia je určená pre väčšinu pacientov, ktorí hľadajú radu ako začať s pohybovým programom a aké doporučenia majú dodržiavať. Nájdu tu bohatú obrázkovú dokumentáciu pre lepšie pochopenie jednotlivých cvikov ale aj vysvetlenie množstva chýb, ktorých sa vo väčšine prípadov pacienti dopúšťajú v bežnom živote. 

11€


Ak máte problémy s chrbticou (dolnou driekovou časťou), tak práve táto publikácie Vám môže pomôcť ako sa i týchto bolestí zbaviť. Kniha sprevádza čitateľa najčastejšou podstatou problémov, na fotkách ukazuje vykonávanie jednotlivých cvikov a popisuje spôsob ich vykonávania. Publikácia je určená pacientom ale aj fyzioterapeutom.

12€


Publikácia R.McKenzie-ho a spoluautorov približuje pacientom a ich terapeutom problematiku bolestivého ramena. Táto oblasť patrí medzi najbolestivejšie kĺby ľudského tela. Cielené cvičenie môže priviesť úľavu od bolesti. Kniha čitateľa sprevádza autoterapiou ale aj prevenciou, za účelom vzniku bolestí predchádzať. Kniha je podložená množstvom fotografií a názorných ukážok.

11€


Táto kniha zoznamuje pacientov s aktívnym autoterapeutickým návodom, ako sa rýchlo a efektívne liečiť a akým spôsobom predchádzať návratu bolestí kolena a iných pridružených bolestí. Väčšina ľudí si môže na základe tejto knihy odstrániť aj dlhotrvajúce bolesti kolena, pokiaľ starostlivo dodržiavajú cvičebný program popísaný v publikácii. 

11€
Preklad novej knihy od blízkych spolupracovníkov R.McKenzie (Grant Watson a Robert Lindsay) zameranej na autoterapiu bolestí a problémov bedrového kĺbu.   

11€